• 4.A: Karolína Molnárová, Sarah Brádová, Zara Slobodová

        • 2. miesto
        • Scratch match · Celoštátne kolo · 2022/2023
        • 4.B: Katarína Hopková, Katarína Fabianová, Laura Chrebetová

        • 3. miesto
        • Scratch match · Celoštátne kolo · 2022/2023
        • Michaela Michálková

        • úspešný riešiteľ
        • Všetkovedko · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • 5.A a 7.A

        • 3. miesto
        • Pikopretek · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Lucia Bieliková, Alex Hraňo, Adam Maťaš, Arthur Matias Homola, Kristína Ann Lutz, Susanne Sumeráková, Jakub Adamec, Saul Wohland Martinez
        • 1.-3. ročník

        • úspešný riešiteľ
        • Matematický klokan · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • 100% získali žiaci:
          Denisa Špinerová 1.A, Dorota Šujanová 1.B, Juraj Grabec 1.A, Ester Očenášová 1.B, Eliáš Hraňo 2.A, Karim Al-Hadi 2.A, Tomáš Ďurkovič 2.A a Bibiana Cagáňová 3.B
        • Veronika Majeríková

        • 3. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
        • Richard Miroslav Piterka

        • 3.miesto
        • Literárna Jar Ondreja Čiliaka 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Nemec

        • Matúš
        • Mladý moderátor - Memoriál Katky Súkeníkovej · Okresné kolo · 2018/2019
        • 2.A - 9.A

        • iBobor · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Jakub Adamec: 100 percentil
          Nela Sklenárová: 100 percentil
          Filip Bálint: 99 percentil
          Jennifer Rita Caňová: 94 percentil
          Veronika Majeríková: 94 percentil
          Tomáš Gašparovič: 92 percentil
          Lea Maurerová: 88 percentil
          Ismael Wahid: 88 percentil
          Miroslav Škraban: 85 percentil
          Sofia Šramková: 85 percentil
          Jakub Volek: 85 percentil
          Sarah Schromová: 83 percentil
          Susanne Sumeráková: 79 percentil
          Jozef Oboňa: 79 percentil
          Šimon Petráš: 76 percentil
          Viktória Polerecká: 74 percentil
          Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa.
        • Richard Miroslav Piterka

        • 1. miesto v mladšej kategórii
        • Mladý moderátor - Memoriál Katky Súkeníkovej · Okresné kolo · 2016/2017
        • Redakcia časopisu E-školáčik

        • 1. miesto
        • Zlaté pero · Školské kolo · 2016/2017
        • 5.A

        • Testovanie 5 · Domáce kolo · 2016/2017
        • 9.A

        • Testovanie 9 · Domáce kolo · 2016/2017
        • 9.A

        • Testovanie 9 · Domáce kolo · 2015/2016
        • Timotej Halenár

        • Diplom za inštrumentálny výkon
        • Novácky talent · Krajské kolo · 2014/2015
        • Tomáš Gašparovič

        • 3. miesto
        • Šachová súťaž · Školské kolo · 2014/2015
        • Marek Novák

        • 1. miesto v kategórii poézia
        • Hviezdoslavov Kubín · Školské kolo · 2014/2015